czwartek, 1 stycznia 2015

Zmieniony blog "bez instrukcji"Młodość powinna być jednym z najwspanialszych okresów w życiu człowieka, zaraz po dzieciństwie. Powinna być czasem beztroski, zabawy, pierwszych miłości i trwałych przyjaźni. Często jednak w życiu nie jest tak jak być powinno.
 Sabrina, Amelia, Wiktor i Marek mają od kilkunastu do dwudziestu kilku lat, są młodzi, ale beztroska jest już dawno za nimi, a może nigdy nie było im dane jej zaznać. Tej czwórce przyszło szybciej dorosnąć za sprawą rozbitej rodziny, wczesnego macierzyństwa, kłopotów finansowych i przejmowanych z pokolenia na pokolenie interesów.
 Zaprasza na opowieść widzianą oczyma wyżej wymienionej czwórki. To o ich ambicjach, planach, i realiach, w których przyszło im żyć i walczyć o każdy kolejny dzień, o chwile oddechu… o nich samych.
Zdemoralizowana młodzież
Rozpustne dziwki
Chamscy faceci
Patrzysz i myślisz:
to całkiem inny, odległy świat,
nigdy tak nisko nie upadnę...
A życie pisze różne scenariusze...
 (Solka)

Blog został zmieniony nie tylko pod kontem treści, ale także została zmieniona jego grafika - szablon, kolory i czcionka. Ci którzy czytali wcześniej ten blog, proszę się nie martwić, stare części nie poszły do kosza, one się jeszcze pojawią, choć wcześniej zostaną lekko zmodyfikowane, ulepszone.
Zapraszam na stronę:
http://bez-instrukcji.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza