sobota, 28 września 2013

Bohaterowie

Przedstawiam złotą piątkę, czyli głównych bohaterów powieści fanfiction (opartej naprawdę bardzo lekko na powieści 50 twarzy Greya). Jest ich tylko pięcioro, dlatego by nie robić zbyt dużego zamieszania, a całość czytało się lekko i przyjemnie. Naturalnie będą też inne postacie, ale mniej ważne lub zupełnie nie ważne, tak więc nie ma potrzeby ich tutaj wspominać. Zdjęcia dobrałam tak jak ja sobie wyobrażam bohaterów, ale każdy ma prawo do własnego wyobrażenia (PS. Chętnie poznam wasze typy bohaterów, możecie je przedstawić w komentarzach teraz lub po przeczytaniu kilku pierwszych rozdziałów).

Krystian Grey

Anastazja Steele

Katarzyna Kavanagh

Elena Grey
Eliot Grey7 komentarzy:

 1. Dla mnie idealny jako Krystian Grey to Alexander Skarsgard. Bezkonkurencyjnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może, ale nie widziałam tego aktora w żadnej roli, albo nie pamiętam bym go widziała. Przybliż mi proszę w czym grał, oraz w czym zagrał najlepiej. To co najlepsze z jego gry aktorskiej obejrzę w najbliższym czasie, w chwili wolnej. Uwielbiam filmy, wszystkie, różne; komedie, dramaty, kryminały, horrory, etc.

   Usuń
 2. Według mnie idealnie trafiłaś z Aną. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A dlaczego Elena Grey? Albo mi się coś pomieszała,ale coś mi się wydaję,że do rodziny Grey ona nie należała

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No bo w książce nie należała, ale mnie się fabuła książki nie podobała (właściwie tam nie było fabuły). Do mojego pomysłu potrzebna mi była Elena Grey :)

   Usuń
 4. Anastasia moim zdaniem trafiona na 8 z 10

  OdpowiedzUsuń
 5. fantastycznie dobrałaś " Greya" tak go sobie wyobrażałam, szkoda tylko,że to nie on zagrał w filmie :c

  OdpowiedzUsuń